Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya'nın Gücünü Kullanın, Başarıyı Yakalayın

Markanız için uygun olan sosyal medya kanallarında doğru içerik ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Collage People Using Reels

Sosyal medyada müşterilerinize doğru kanallardan ulaşıyorsunuz? 

Doğru kanalda doğru içerik ile doğru hedef kitleye ulaş

Sosyal medya hesaplarınız için sektör ve rakip araştırması yapıyor, markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve hedef kitlenize ulaşabilecek içerik planlaması oluşturuyoruz.

Tasarım trendlerini takip et

Sosyal medya kanallarında tasarım trendleri hızlı ve dinamik bir şekilde güncelleniyor. Markanız tasarım trendlerini takip ettiğimiz ilgi çekici görseller hazırlıyoruz.

Potansiyel müşteriyi hedefle

Markanızın sosyal medya hesaplarını titizlikle yönetiyor, hedef kitleniz ile iletişime geçiyoruz.
Sosyal medya hesaplarınız ile etkileşime geçen hedef kitlenizi gözümüzden kaçırmıyoruz.

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal Medyanın Gücü ile Daha Büyük ve Daha Doğru Kitlelere Ulaşın

Günümüz dünyasında dijital dünya kullanıcıları yaklaşık 8 saatini sosyal medyada geçiriyor. Bu yüzden Sosyal Medya Pazarlaması hem B2C hem de B2B şirketler için artık vazgeçilmez bir noktada. Mochatouch olarak doğru strateji ile markanızı sosyal medya kanallarında en doğru şekilde temsil ediyor ve hedef kitleniz ile buluşturuyoruz.

Araştırma
Sosyal medyadaki hedef kitlenizin davranışlarını ölçümlüyor, rakip analizi yapıyoruz. Her ay rakiplerinizin sosyal medyadaki stratejilerini inceliyor, hedef kitlenize yönelik strateji planı hazırlıyoruz. Rakiplerinizin mevcut durum analizini yapmak için gerekli teknik destek sağlıyoruz.
Test ve Analiz
Mevcut sosyal medya hesaplarınızı strateji planımıza yön vermeden önce analiz ediyoruz. Mevcut durumu da göz önünde bulundurarak hedeflerimizi ve stratejimizi oluşturuyoruz.
Uygulama
Oluşturduğumuz strateji planına sadık kalarak dijital pazarlama uzmanlarımız ve sosyal medya uzmanlarımız ile birlikte oluşturduğumuz sponsorlu içerikler sayesinde hesaplarınızın hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.
Raporlama ve Monitoring
Aylık olarak yaptığımız raporlamalar ile hem sizin hem de rakiplerinizin hesaplarının mevcut durumlarını düzenli olarak kontrol ediyor ve size sunuyoruz. Monitoring ile hedef kitlenizin geri dönüşümlerini ve isteklerini takip ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Markanıza Ne Kazandırır?

Markanızın sosyal medya hesapları dijital dünyadaki kimliğidir. Sosyal medyanın çok büyük bir pazarlama gücü kazandığı günümüz dünyasında markanızın hedef kitlesine uygun sosyal medya kanallarında var olmak sizi bir adım öne geçirir.
Sosyal medya platformları ile hedef kitleniz ile kuracağınız iletişimde kitlenizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimine hızlı bir şekilde dönebilirsiniz. Bu marka ve hedef kitle arasındaki bağın artmasını sağlar.
Markanızın için oluşturduğumuz içerikler ile hedef kitleniz ve sizin aranızda bir iletişim köprüsü kuruyoruz. Markanızın sosyal medyada hangi konumda nasıl bir duruş sergilemesi gerektiğine sizinle beraber karar veriyor, sosyal medyada güven oluşturuyoruz.

Young Business People Office Working With Tablet

Neden Sosyal Medya Ajansı ile Çalışmalısınız?

Uzman Desteği

Sosyal medya ajansları, sosyal medya pazarlaması konusunda uzmanlaşmış ekiplerden oluşur ve işletmenizin hedef kitlesine ulaşmak için en etkili yolları belirlemek için bu uzmanlıklarını kullanırlar.

Kaynak Tasarrufu

Bir sosyal medya ajansı ile çalışmak, işletmenizin zaman ve kaynak tasarrufu yapmasına yardımcı olur. İşletmeniz, sosyal medya pazarlama stratejileri ve içeriklerini kendisi oluşturmak yerine, ajans tarafından hazırlanan hazır stratejileri ve içerikleri kullanabilir.

 

Yenilikçilik

Sosyal medya ajansları, sürekli olarak değişen ve gelişen bir alanda çalışırlar. Bu nedenle, işletmenize yenilikçi ve etkili stratejiler sunarak, markanızın sosyal medya platformlarında daha fazla farkındalık yaratmanızı sağlarlar.

 

Analitik Veri ve Ölçüm

Sosyal medya ajansları, işletmenizin sosyal medya performansını analiz ederek, geri bildirimler ve ölçümler yaparlar. Bu sayede, işletmenizin sosyal medya pazarlama stratejilerini sürekli olarak geliştirerek, hedef kitlenize daha iyi ulaşmanıza yardımcı olurlar.

 

Rekabet Avantajı

Bir sosyal medya ajansı ile çalışarak, rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Ajanslar, sektörünüzdeki rakiplerinizin sosyal medya pazarlama stratejilerini takip ederek, sizin için en etkili stratejileri belirlerler.