HubSpot Ajansı

Hubspot ile Pazarlama Stratejinizi Güçlendirin: En İyi Uygulamalar ve İpuçları

Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına özel HubSpot çözümleri sunarak, dijital dünyada oluşturduğumuz ajans hizmetlerimiz ile pazarlama ve satış faaliyetlerinizi optimize ediyoruz.

Shutterstock 1843782175

Neden İş Süreçlerinize HubSpot Entegre Etmelisiniz?

Uçtan Uca CRM Deneyimi

Müşterilerinize özelleştirilebilir ve uçtan uca bağlantılı deneyimler sunmak için HubSpot bütün kanalları birbirine bağlayarak kesintisiz bir müşteri deneyimi sunar.

Tek bir kaynaktan yönetilen bu kanallar müşterileriniz için olduğu kadar şirket içindeki çalışanlar için de kullanım kolaylığı sunarak süreçleri pürüzsüz hale getirir.

Pazarlama Faaliyetleriniz için Marketing Hub

Marketing Hub, doğru kitleyi hedeflemenizi, daha fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmenizi ve pazarlama kampanyalarını uçtan uca yürüterek sonuçlara göre optimize etmenize yardımcı olur. Güçlü, kullanımı kolay tek bir pazarlama otomasyonu platformunda zamandan tasarruf ederek müşterilerinizle verimli bir etkileşim içinde kalabilirsiniz. 

Marketing Hub üç farklı sürüm olarak kullanılabilir: Starter, Professional ve Enterprise. Her plan, farklı bütçelere uyacak şekilde tasarlanmıştır ve şirket ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilebilir.

Satış Yönetimi için Sales Hub

Sales Hub, daha fazla müşteri kazanmanıza, müşteri ilişkilerini derinleştirmenize ve satış süreçlerinizi daha etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir satış CRM çözümüdür. Üretkenliği artırmak, satış döngülerini kısaltmak ve satış sürecini daha insan merkezli hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları güçlü, kullanımı kolay tek bir platformda sunar.

Müşteri Hizmetleri için Service Hub

Service Hub, müşteri hizmetlerinizi ölçeklendirmenize ve ekiplerinizi birleştirerek müşterileri memnun eden ve elde tutan proaktif müşteri hizmetleri sağlamanıza olanak tanıyan bir müşteri hizmetleri yönetimi yazılımıdır. İşletmenize, güçlü, kullanımı kolay tek bir platformda, her bir müşteri etkileşiminin birleşik bir görünümünü sağlar.

HubSpot CRM Çözümleri

HubSpot Ajansı İşinizi Nasıl Geliştirir?

HubSpot CRM deneyimi tabii ki çok önemli ama pazarlama ve satış olmadan CRM sadece bir yazılımdan ibaret. B2B Pazarlama alanındaki deneyimimiz ile iki temel soruya odaklanıyoruz;

  1. Şu anda neredeyiz?
  2. Nerede olmak istiyoruz?

Bilgi birikimimiz ile müşteri deneyimine odaklanarak süreçler geliştiriyor ve bu süreçler ile daha çok satış yapmanız için stratejiler geliştiriyoruz.

Pazarlama, satış, hizmet, operasyon veya CMS Hub olsun, size HubSpot Growth Suite'in tüm ürün yelpazesinde kapsamlı bilgi birikimi sunuyoruz. HubSpot projeniz için bizimle sorunsuz bütünsel bir strateji ve derinlemesine uzmanlıkla HubSpot Suite'inizi hayata geçirebilirsiniz.

Araştırma
Şirket hedeflerinize uygun bir HubSpot stratejisi sunmak için sektörünüzü, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi kapsamlı bir şekilde araştırıyoruz. Her ay yüksek bir yatırım getirisi sağlamak için pazarlama deneyimimizden yararlanıyoruz.
Test ve Analiz
İyileştirilmiş bir strateji önermeden önce mevcut CRM sisteminizi (eğer varsa) gözden geçirmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bu bize mevcut performans ve şimdi veya gelecekte sorunlara neden olabilecek konular hakkında fikir verecektir. Bu aşamayı tamamladığımızda bulgularımızı ve strateji önerilerimizi size sunarak HubSpot ajansınız olarak şirketinizi bir sonraki seviyeye taşıyoruz.
Kurulum
Teknik kurulumdan arayüz tasarımına kadar bütün süreçleri ekibiniz ile birlikte tasarlayarak iş hedeflerinize uygun olarak analiz ettiğimiz ve geliştirdiğimiz CRM yapısını şirketinize entegre ediyoruz. Hedef kitlenizin ilgisini çeken, etkileşime geçiren ve onlara ilham veren motive edici bir yolculuk planlıyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız, pazarlama hedeflerinizle uyumlu, özelleştirilmiş bir ücretli sosyal kampanya geliştirmek için gereken deneyime, yaratıcılığa ve teknik bilgiye sahiptir.
Eğitim
HubSpot'u süreçlerinizde aktif etmeden önce tüm departmanlarınızın tamamen hazırlıklı bir şekilde işe koyulabilmesi için yoğun bir teknik bilgi aktarımı sağlıyoruz. Ekip eğitimlerini dokümante ederek videolaştırıyor ve sonraki işe girişlerde daha kolay bir onboarding süreci sağlıyoruz.
Destek
HubSpot ajansınız olarak şirket hedeflerinizin değişikliklerine uyum sağlarız. Sürekli vereceğimiz destek hizmetleri ile şirketinizi geliştirir, yeni hedefler yaratır ve sizin hedeflerinizle birlikte süreçleri daha verimli hale getiririz.

Süreçlerinizi İyileştirmek için HubSpot CRM stratejileri geliştiriyoruz!

HubSpot, şirketinizi geliştirmek için -ne yazık ki sıklıkla kullanılmayan-  bir çok yararlı fonksiyonlar sunar. Bunlar arasında hesap tabanlı pazarlama kampanyalarının planlaması, satış ve pazarlama raporlarının entegrasyonu, reklamların kontrolü ve performans ölçümü (ROI), web sitesi ve landing sayfası oluşturma, müşteri destek sistemi veya satış için randevu oluşturabileceğiniz takvim fonksiyonları yer alır. Kapsamlı bir ihtiyaç analizinden sonra en uygun araç setini şirketinizin kullandığı pazarlama teknolojilerine eklemeden önce HubSpot ajansınız olarak yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağız.

Shutterstock 1965554041

HubSpot Ajansınız Olarak Nasıl Çalışırız?

Hedef Belirleme
Daha fazla lead ve yeni müşteriler ile işinizi büyütmek tabii ki ana hedef. Fakat bu hedeflere ulaşmak için hangi metrikleri kullanmalısınız? Ve bu metrikler hangi hedeflere nasıl destek olmalı?
Pazarlama Kampanyaları
PPC kampanyaları ile birlikte e-posta stratejileri geliştiriyor, sosyal medya ve blog içerikleri oluşturarak süreçleri uçtan uca yönetiyoruz. Her şeyi tek bir kaynaktan ve dönüşüm için kurguluyoruz.
Inbound Pazarlama Stratejileri
Müşterilerinizin sizi bulduğu bir strateji yürütmek için sizinle birlikte, faaliyetleriniz için en uygun inbound kanalları ve ürün veya hizmetinizi hedef müşterileriniz için en iyi şekilde anlatacak doğru içeriği belirliyoruz.
Lead Yönetimi & Lead Skorlama
HubSpot, satış ve pazarlama arasındaki boşluğu doldurmanıza yardımcı olur. HubSpot ajansınız olarak, işiniz için lead yönetim süreçleri ve satış ekibinizi desteleyen lead skorlama stratejileri geliştiriyoruz.
Uygulama
HubSpot ajansı olarak platformun kurulması ve HubSpot CMS'de müşteri akışlarının oluşturulması, ürün ve hizmetinizi anlatacak landing sayfalarının tasarlanması gibi teknik kurulumla ilgileniyoruz.
Analiz ve Optimizasyon
HubSpot'u işinize dahil ettikten sonra süreçleri takip ediyoruz. Böylece sürekli analiz ediyor ve yapacağımız optimizasyonlar ile süreçlerinizin gelişmesini sağlayarak şirketinizin büyümesine katkı sağlıyoruz.

Dijital pazarlama kanallarınız arasında potansiyel müşterilerinize doğru pazarlama mesajını iletmek, işletmeniz büyüdükçe çok fazla zaman alır ve süreçleriniz içerisinde  yürütülmesi zor olabilir.

HubSpot'un pazarlama otomasyonu yazılımı, pazarlama faaliyetlerinizi kolaylaştırarak kampanyalarınızın etkinliğini artırmanıza yardımcı olur.

Hedef kitlenize kişiselleştirilmiş mesajlarla ulaşmak için iş akışlarının, chat robotlarının, e-posta akışlarının gücünden yararlanın. Pazarlama stratejilerinizi optimize etmek ve daha iyi sonuçlar elde etmek için pazarlama otomasyonu yazılımıyla değerli içgörüler elde edin.

HubSpot ajansınız olarak önceliğimiz hedefleriniz. İşe başlarken hedeflerinizi tartışacağız ve yapacağımız entegrasyon ile bu hedeflere nasıl ulaşabileceğinizi birlikte keşfetmek için doğru soruları soracak ve CRM yazılımını sizin için şekillendireceğiz.

Şirket içinde kullandığınız 3. parti uygulamalar için de HubSpot uygulamasını süreçlerinize dahil edeceğiz. Böylece şirket içindeki farklı silo yapılarının oluşmasının önüne geçerek kurumsal hafıza oluşturacağız.

#SorunlarıÇözeriz

Sorun Çözen HubSpot Ajansı

HubSpot gibi CRM yazılımları, B2B sektöründe çalışan şirketinizin satış, pazarlama ve servis kanallarını birbirine bağlayarak müşteriye uçtan uca hizmet vermenize yardım eder.

Neden HubSpot Ajansı ile çalışmalısınız?

İş ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, pazarlama ve satış faaliyetlerini optimize ederiz.

HubSpot yazılımını kullanarak, web sitenizin trafiğini artırır, potansiyel müşterilerini web sayfanıza çeker, dönüşüm oranlarını artırır ve marka bilinirliğinizi geliştiririz. Ayrıca, HubSpot ajansınız olarak size, HubSpot platformunda müşteri yönetimi, e-posta pazarlama, sosyal medya pazarlama ve içerik yönetimi gibi araçların kullanımı konusunda da destek veririz

Araştırma
Pazarlama hedeflerinize uygun HubSpot stratejisi geliştirmek üzere sektörünüzü, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi kapsamlı bir şekilde araştırıyoruz.
Analiz
HubSpot kurulum planlaması ve sonrasındaki çalışmaların stratejisini oluşturuyor, başarılı bir entegrasyon ile işinizi iyileştiriyoruz
Strateji
Size sadece teknolojik araçlar sunmakla kalmayız, aynı zamanda pazarlama stratejileriniz üzerinde de çalışarak daha lead üretmek üzerine çalışırız.

HubSpot ajansı hakkında sık sorulan sorular

HubSpot, dijital pazarlama ve satış otomasyonu araçları sunan bir yazılım şirketidir. HubSpot ajansları, müşterilerine bu araçları kullanarak etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturma ve uygulama konusunda yardımcı olan profesyonel hizmet sağlayıcılarıdır. HubSpot ajansları, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak, pazarlama stratejileri geliştirmek, içerik oluşturmak, sosyal medya pazarlaması yapmak, SEO stratejileri oluşturmak ve müşterilerin web sitelerinin performansını artırmak gibi birçok konuda destek verirler.

Sonuç olarak, HubSpot ajansları, müşterilerinin pazarlama ve satış faaliyetlerini optimize etmek için HubSpot yazılımını kullanarak çözümler sunan profesyonel hizmet sağlayıcılarıdır. Bu ajanslar, müşterilerinin işletmelerini büyütmek için dijital pazarlama stratejileri oluşturma, içerik oluşturma, sosyal medya yönetimi ve web tasarımı gibi birçok hizmet sunarak müşterilerinin başarısına katkıda bulunurlar. HubSpot ajansları, müşterilerinin iş ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, müşterilerinin başarılarını artırmak için çalışırlar.